KONST / Litografier / Färglitografi 14598471
nr 1459 8471
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
"Grand Hotel". Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 44x57cm, oramat löst blad
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:33:37
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant